Site Hakkında

Anılan web sayfalarının içeriğinin telif hakkı ve işbu web sitesi ve bu sitenin her türlü yasal hakkı Küçük Mucizeler Dükkanı’na (KISACA "kucukmucizelerdukkani.net”e) aittir. Burada açık olarak verilmeyen hiçbir hakka sahip olduğunuzu iddia edemezsiniz. kucukmucizelerdukkani.net’un önceden yazılı onayı olmadan içeriğin tümünün ya da bir kısmının herhangi bir biçimde çoğaltılması, aktarılması, dağıtımı ya da sair şekilde kullanımı, aşağıda yazılı koşullara uygun olmadığı sürece yasaklanmıştır. kucukmucizelerdukkani.net web sayfalarını bilgisayarınız üzerinde tarama, bu sayfalardan yalnız kendi kullanımınız için kopya çıktısı almanıza izin vermektedir. Bunların yeniden dağıtımı sadece kucukmucizelerdukkani.net’in yazılı iznine tabidir. kucukmucizelerdukkani.net web sayfalarındaki her bir belge, söz konusu belge metninde bildirilen ilave koşullara tabi olabilir.

Bu sitenin ve içeriğinin ticari olmayan bir amaçla kullanımı yasak değildir. Basın bültenlerinin ve genel olarak sınıflandırılmış diğer belgelerin kullanımı, bilginin kaynağı atfen belirtildiği sürece genel iletişimde serbesttir.

Site ve içeriği kullanıcıya kolaylık sağlamak, genel olarak bilgi vermek amacıyla yayınlanmaktadır. kucukmucizelerdukkani.net web sayfalarının içeriği, "genel amaca aykırı olmamak şartıyla olduğu gibi" ve "mevcut olduğu sürece" esasına dayanarak verilmiştir. kucukmucizelerdukkani.net, web sayfalarının kesintisiz ya da hatasız çalışacağını garanti etmez. kucukmucizelerdukkani.net, sayfaları dilediği zaman gözden geçirme ya da erişimi kaldırma hakkını saklı tutar. Bu sayfaların mevcudiyeti, doğruluğu, güvenilirliği ya da içeriği ile ilgili olarak, mülkiyet, ihlalsizlik garantileri ya da satılabilirliğe ya da belirli bir amaca uygunluğa ilişkin garantiler de dâhil olmak üzere, açık ya da zımni hiçbir türden garanti verilmemektedir. kucukmucizelerdukkani.net, bu hizmetin kullanılmasından dolayı ortaya çıkan hiçbir dolaylı ya da direkt, arızi veya sürekli, özel ya da genel, müspet veya menfi zarardan, kar kayıplarından ya da iş kesintisinden, söz konusu zarar olasılığı kucukmucizelerdukkani.net’a bildirilmiş dahi olsa sorumlu olmayacaktır.

Kullanıcıya erişim kolaylığı sağlamak amacına atfen, kucukmucizelerdukkani.net, 3. kişilerin sahip olduğu İnternet üzerindeki sitelere linkler verebilir. Üçüncü şahıs sitesine bağlandığınızda, o siteyi kullanmadan önce o sitenin kurallarını incelemeli ve kabul etmelisiniz. kucukmucizelerdukkani.net’un bu türden sitelerin içeriği üzerinde hiçbir kontrolü olmadığını ve bu siteler tarafından yaratılan ya da yayımlanan malzeme için hiçbir sorumluluk üstlenemeyeceğini kabul etmiş bulunmaktasınız. İlaveten, kucukmucizelerdukkani.net dışındaki bir siteye olan link, kucukmucizelerdukkani.net’un o siteyi ya da o sitede belirtilen ürün ya da hizmetleri onayladığı anlamına gelmez.

Sunucularımızdan herhangi birine örneğin e-posta ya da kucukmucizelerdukkani.net web sayfaları aracılığıyla içerik göndererek,

 

• İçeriğin yasal mevzuata aykırılık içermeyeceğini,

• Herhangi bir içerik sunmadan önce virüs ya da diğer kirletici ya da yok edici özellikleri karşı tarama yapmak ve bunları silmek için elinizden gelen çabayı göstereceğinizi,

• İçeriğin sahibi olduğunuzu ya da o içeriği kucukmucizelerdukkani.net’a sunmak için kısıtlamasız bir hakka sahip olduğunuzu ve kucukmucizelerdukkani.net’un içeriği bedelsiz olarak yayınlayabileceğini ve/veya içeriğin kendisini ya da içinde tanımlanan her türlü kavramı, herhangi bir mesuliyet ya da yükümlülük olmadan ürünlerimizde kullanabileceğini

• Bize sunduğunuz içerik ile ilgili olarak aleyhimize hukuki muamele başlatmayacağınızı ve herhangi bir 3. kişi sunduğunuz içerikle ilgili olarak aleyhimize hukuki işlem başlattığında bu hususta zararlarımızı tazmin edeceğinizi kabul ediyorsunuz.

 

kucukmucizelerdukkani.net, kullanıcılar tarafından sitesine konulan içeriği incelemez ve inceleyemez; bu içerikten sorumlu değildir. kucukmucizelerdukkani.net, istediği zaman kullanıcılar tarafından konulan her türlü içeriği çıkarabilir.

kucukmucizelerdukkani.net, işbu sitenin yayımını sürekli veya geçici olarak, herhangi bir objektif kritere dayanmaksızın ister belli bir kesim isterse herkes için durdurabilir. Site yayımının bu şekilde durdurulmuş olması yazılı bir akde dayanmayan hiç kimseye kucukmucizelerdukkani.net’dan bu nedenle bir talepte bulunma hakkı vermez.

 


ÜRÜN İADE ŞARTLARI

Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılarak iade edilemez. Özel istek ve talepleriniz uyarınca sizin için özel olarak üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünler iade alınmayacaktır.

•Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

•Kullanılmış, ambalajı açılmış, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünler iade edilemez.

•Orijinal ambalaja sahip ürünlerin iadesi, orijinal ambalaj ile yapılmalıdır.

•İade edilecek ürünün şirketimiz adına kesilecek bir iade faturası ile iade faturası düzenleme imkanı bulunmayan durumlarda, ürüne ait fatura ve sevk irsaliyesinin aslıyla birlikte iade edilmesi gerekmektedir. İade faturası ya da fatura ve sevk irsaliyesi asıllarının temin edilemediği durumlarda, bundan kaynaklanan KDV vb. mali yükümlülükler iade edilecek bedelden indirilir.

•Üründe ve ambalajında herhangi bir yazı yazma, açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma vb. durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumunda, ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.

•İade şartlarına uygun durumlarda yapılan gönderimlerde taşıma masrafı müşteri tarafından ödenecektir.

•İadesi yapılacak olan ürünler, Küçük Mucizeler’in siparişinizi size gönderdiği kargo şirketleri tarafından bize ulaştırılmalıdır. Hasarlı ve arızalı ürünler, teslimat tarihinden sonra ilk 7 gün içerisinde elimize geçtiği taktirde ulaşım masrafı tarafımızdan karşılanacaktır. Aksi taktirde ulaşım masrafı müşterimize aittir.

 

GİZLİLİK VE GÜVENLİK

Bu gizlilik ilkesi sadece bu site için geçerlidir ve web sayfaları üzerindeki veya yönlendirme yapılan ya da link verilen diğer siteler için geçerli değildir. Bu siteye girerek ve kullanarak, bu gizlilik ilkelerini açıkça kabul etmektesiniz. Bu gizlilik ilkelerini kabul etmiyorsanız, lütfen bu siteyi kullanmayınız.

 

kucukmucizelerdukkani.net, web sitesini ziyaret edenlerin gizliliğini korumayı ilke olarak benimsemiştir. Kullanıcılardan derlenen tüm hassas ve kişisel bilgiler, elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta, yalnızca yetki sahibi olan personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle, mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır. Ancak kucukmucizelerdukkani.net kullanıcılar tarafından satış, ziyaret trafiği, ilgili site bilgileri, toplu istatistikler konusunda bilgi vermeye yetkili kılınmış olup bu bilgiler kişisel detayları içermeyecektir.

Sorularınıza yanıt verebilmek, isteklerinizi yerine getirmek ya da interaktif müşteri programlarını yönetebilmek için, isminiz, adresiniz, e-posta adresiniz ve telefon numaranız gibi kişisel bilgileri istememiz gerekebilir. Bu bilgileri bizimle paylaşmak ve www.kucukmucizelerdukkani.net’a üye olmak, sizin istek ve onayınızla gerçekleşecektir. Topladığımız bilgiler firmamız veri bankasında güvenilir bir şekilde tutulmaktadır. Bu bilgiyi, isteklerinize yanıt vermek, sizinle posta, e-posta ya da telefon yoluyla yeni ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve promosyonlarımız hakkında bilgi vermek amacıyla iletişim kurmak için kullanabiliriz. Herhangi bir hizmet istediğinde bulunursanız ya da bu siteye içerik sunarsanız, isteğinizi işlememiz ya da yerine getirebilmemiz için gerekli ek bilgiler için sizinle temas kurmamız gerekebilir. Ancak, yürürlükteki mevzuat gerektirmedikçe, bu detayları izniniz olmadan bu bilgiyi hiçbir üçüncü şahsa vermeyeceğiz.

Kredi kartı ve kişisel bilgilerinizi girmeniz gereken durumlarda SSL sistemiyle korunursunuz. Ayrıca sistemimizde size ait kredi kartı bilgileri tahsilat işlemi için gerekli oldukları ölçüde kısa bir süre için saklanır. Bu bilgiler, tahsilat işlemi tamamlandıktan sonra sistemden silinir.

Kullandığınız şifreler, sistem yöneticileri ve şirket personeli de dahil üçüncü şahıslarca görülemez. Kredi kartı bilgilerinizi internet kafe gibi genel kullanıma açık ortamlarda ve kontrolü sizde olmayan bilgisayarlardan girmeniz kendi güvenliğiniz için uygun olmayabilir.

İlaveten, bu site, İnternet Protokol (IP) adresiniz, bilgisayarınızın işletim sistemi, tarayıcı tipiniz, işlem trafiği ya da herhangi ilgili web sitelerinin adresi gibi belirli teknik bilgiyi toplamamıza imkan veren teknolojileri kullanabilir.

İşbu Güvenlik & Gizlilik bildiriminde geçen hükümleri önceden bildirmeksizin kucukmucizelerdukkani.net sitesinde yayınlamak şartıyla düzenleyebilir. Yapılan düzenlemeler bildirimin yayınlandığı tarihte yürürlüğe girmiş kabul edilirler.


Whatsapp : 0538 316 30 86